מיפוי תעשיות ייצור מתקדם

צטט כ:
פורטונה גלעד, ליבס עידן, נוה רפי, זוננשיין אביגדור. מיפוי תעשיות ייצור מתקדם חיפה, ישראל, מוסד שמואל נאמן, 2019. https://www.neaman.org.il/Advanced-manufacturing-industry-mapping

מטרתו של המחקר הנוכחי הינו סקירת עומק של מבחר מצומצם של חברות, כבסיס לגיבוש פורטפוליו של חברות ישראליות חדשניות בתחומי הייצור המתקדם. זאת, ע"י ניתוח פעילותן וריכוז המידע והתובנות באשר לפוטנציאל העסקי שלהן והאתגרים בפניהם הן עומדות. תוצרי המחקר מיועדים לשמש ככלי בידי נציגי משרד הכלכלה ובעלי עניין ולסייע בידם ליצור הזדמנויות עסקיות לאותן החברות – הן כחלק מקידום תעשיית ייצוא בתחום זה, והן כאמצעי לשדרוג המגזר התעשייתי הישראלי כשוק מאמץ ליישום פתרונות ישראליים חדשניים.

במסגרת המחקר קוימו ראיונות עומק עם בכירים בחברות לשם עמידה על ההיבטים הנ"ל כמו גם על איכותה של החברה והנהלתה, ולשם איסוף תובנות פנימיות באשר לשווקי המטרה המתאימים ביותר וצורת ההתקשרות האפקטיבית לפיתוח ערוצי יצוא רלוונטיים לחברות השונות. בנוסף, נאסף מידע על כל חברה ממאגרי מידע, סיורי שטח, כנסים מקצועיים ופרסומים בתקשורת ובאינטרנט. חומרים אלו רוכזו לכדי מסמך בתצורת קטלוג אשר מסכם את עיקר הממצאים לכל חברה, במבנה של תקציר מנהלים תמציתי.

פרסומים נוספים שיכולים לעניין אותך

גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות