סקר ומאגר מידע על קשרי החוץ המדעיים של ישראל ברמה הלאומית והמוסדית

צטט כ:
גץ דפנה, איידלמן בהינה, כץ-שחם אושרת, ברזני אלה, תמיר גולן, שיין אליעזר. סקר ומאגר מידע על קשרי החוץ המדעיים של ישראל ברמה הלאומית והמוסדית חיפה, ישראל, מוסד שמואל נאמן, 2014. https://www.neaman.org.il/Survey-with-Database-foreign-Relations-HEB
קבצים להורדה:
6-444.pdf(2543KB)

קשרי המו"פ הבינלאומיים של ישראל מגוונים ומרובים. מוסדות רבים מקיימים קשרי מו"פ על פי הסכמים דו או רב צדדיים בעלי אופי מוסדי או ייצוגי, ביניהם אוניברסיטאות, מכללות וגופים בתוכן, האקדמיה הלאומית למדעים, משרדי ממשלה, מוסדות ורשויות ציבוריים, מכוני מחקר ועוד.

מוסד שמואל נאמן זכה במכרז שפורסם על ידי הועדה הלאומית לתיאום קשרי חוץ בינלאומיים של המולמו"פ לבניית מאגר מידע ממוחשב, שירכז מידע על כלל קשרי החוץ המדעיים, הטכנולוגיים של ישראל ברמה הממלכתית והמוסדית. מאגר המידע מהווה כלי לזיהוי נקודות חוזק, איתור כפילויות ואפיון קשרים חסרים ברמה הממלכתית, זיהוי אפשרויות מימון בין לאומי, המלצות על התחומים, הגופים והמדינות המועדפים לפיתוח קשרי מו"פ ועוד. כל הנתונים במאגר הם בשפה האנגלית על מנת לאפשר גם לגורמים מחוץ לישראל להשתמש בו.

הדו"ח עוסק בהצגת מבנה המאגר הממוחשב וסוגי הנתונים השונים שהוא מכיל, השיטות לאיסוף הנתונים והמסקנות הראשוניות העולות מניתוח המידע שבמאגר.

פרסומים נוספים שיכולים לעניין אותך

גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות