גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

רון קנת

רון קנת
עמית מחקר בכיר
972-52-2434491
ron@kpa-group.com

פרופ' רון קנת, יו"ר קבוצת KPA העוסקת בהפקת אינפומציה איכותית ותובנות בעזרת אנליטיקה. פרופסור מחקר באוניברסיטת טורינו, איטליה, עמית מחקר בכיר במוסד נאמן בטכניון ופרופסור אורח במכון לפיתוח תרופות באונוברסיטה העברית בירושלים. לשעבר פרופור מן המניין באוניברסיטת  מדינת ניו יורק-בינגהמטון, מדען וסטטיסטיקאי ראשי בתדיראן תקשורת, חוקר בכיר במעבדות בל בני ג'רסי ומרצה באוניברסית ויסקונסין-מדיסון.

חיבר 12 ספרים ומעל 200 מאמרים בנושאי סטטיסטיקה יישומית, ניהול איכות, ניהול סיכונים, סקרי שביעות רצון, ניסויי מחשב ובקרת תהליכים סטטיסטית.

נשיא לשעבר של האיגוד הישראלי לסטטיסטיקה ושל ENBIS, האיגוד האירופאי ליישומי סטטיסטיקה בתעשייה ועסקים. עורך ראשי של האנציקלופדיה לסטטיסטיקה באיכות ואמינות, של האנציקלופדיה המקוונת לסטטיסטיקה, StatsRef , ושל מספר כתבי עת בינלאומיים. זכה, ב 2013, במדליית גרינפילד של האיגוד האנגלי לסטטיסטיקה על תרומה ייחודית לסטטיסטיקה יישומית.

זכה ב 1990, יחד עם קבוצת התקשורת של תדיראן, בפרס קפלן על קידום ניהול איכות בתעשייה הישראלית. מיסד שותף וחבר דירקטוריון במספר חברות הזנק. תואר ראשון מאמפריל קולג', לונדון, ודוקטורט במתמתיקה ממכון וייצמן. לקורות חיים עם רשימת פרסומים לחץ כאן, לסדרת הקלטות בוידאו של רון לחץ כאן.

מחקר הערכה למרכז קהילה והכוון ליוצאי המגזר החרדי

מחקר הערכה למרכז קהילה והכוון ליוצאי המגזר החרדי

מחקר הערכה מסוג 'הערכה מעצבת' (Formative Assessment) שילווה את תכנית "מרכז קהילה והכוון ליוצאי המגזר החרדי" – תכנית המיועדת ליצירת קהילה תומכת ומשמעותית ל'יוצאים בשאלה' מן המגזר החרדי, לצמצום פערי השכלה ותרבות ולסיוע בהשתלבותם.
הבעלות הלאומית על המקרקעין ומחירי הדיור

הבעלות הלאומית על המקרקעין ומחירי הדיור

אוקטובר, 2020
למרות המקום המרכזי שתופסת מדיניות הדיור בישראל מאז 2011, והחלופות השונות שנשקלו וחלקן יושמו, נושא אחד מעולם לא הועמד למודעות וחשיבה ציבורית:  הבעלות הלאומית הריכוזית על המקרקעין והשלכותיה על מחירי הדיור. האם יש ביניהן קשר?  האם ייתכן שעצם הבעלות הלאומית הריכוזית גורמת לעליית מחירי הדיור, במקום להורדתם? בעיתוי הנוכחי, בו אולי נפתחו חלונות עם אופקים חדשים, אנו מגישים למקבלי ההחלטות ולציבור הרחב את מימצאיו של דוח מחקר זה.