היבטים דמוגרפיים של יחסי ישראל והפלשתינאים

נציגים פלשתינאים השתתפו בסדנה על דמוגרפיה אזורית במוסד שמואל נאמן

במסגרת הפורום לביטחון לאומי / כלכלת הביטחון הלאומי, אירח מוסד שמואל נאמן סדנה בנושא "היבטים דמוגרפיים של יחסי ישראל והפלשתינאים". הסדנה התקיימה ביום רביעי 8 ביוני באודיטוריום ע"ש באטלר.

מוסד שמואל נאמן קידם בברכה לראשונה השתתפות של נציג פלשתינאי רשמי , מר לואי שאבאנה, שנשא בסדנה הרצאה חשובה שנושאה "האוכלוסיה הפלשתינאית – המצב הנוכחי והתחזיות לעתיד".
משתתפים אחרים היו: מר אחמד חליחל, מנהל מחלקת דמוגרפיה בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה הישראלית, מר בנט צימרמן שייצג צוות מחקר אמריקאי-ישראלי שהצהיר לאחרונה כי קיים פער אוכלוסין של 1.4 מליון איש ברשות הפלשתינאית, ד"ר יצחק רביד חוקר דמוגרפיה שהירצה אודות היבטים כלכליים של המצב הדמוגרפי וכאמור, מר שאבאנה, מנהל הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ברשות הפלשתינאית.

  • פרופ' דן פלד, יו"ר תוכנית כלכלת הביטחון הלאומי ENS)) פותח את הסדנה אודות "היבטים דמוגרפיים של יחסי ישראל והפלשתינאים" ב8 ביוני 2005 באודיטוריום ע"ש באטלר במוסד שמואל נאמן.
  • ד"ר יצחק רביד מרצה לקהל אודות "הסביבה הדמוגרפית האזורית"
  • מר לואי שאבאנה, יו"ר הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה של הרשות הפלשתינאית מרצה בסדנה אודות "מצבם הנוכחי של הפלשתינאים ותחזיות לעתיד".
  • מר בנט צימרמן, ראש צוות המחקר האמריקאי-ישראלי מרצה לקהל על "האוכלוסיה הפלשתינאית בגדה המערבית וברצועת עזה – עובדות מול הערכות".
  • אל"מ (מיל.) משה אלעד, מתאם פורום הביטחון הלאומי במוסד שמואל נאמן מנחה את הפאנל על הנושא "היבטים דמוגרפיים של יחסי ישראל והפלשתינאים". משמאל לימין: מר אחמד חליחל, מר בנט צימרמן, וד"ר יצחק רביד.

 

 

.

גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות