פיתוח בר קיימא

פיתוח בר קיימא
בחינה והערכת תועלות נלוות של יערות קק"ל: בריאות גופנית ונפשית, שירותי תרבות והיבטים כלכליים

בחינה והערכת תועלות נלוות של יערות קק"ל: בריאות גופנית ונפשית, שירותי תרבות והיבטים כלכליים

המחקר נערך בשיתוף עם מכון שמיר למחקר ועוסק באופנים בהם יערות קק"ל תורמים לבריאות הנפשית והפיזית של המבקרים בהם, ומספקים שירותי מערכת בהיבט התרבותי והפסיכולוגי. המחקר מתמקד בתרומה הנוכחית כיום, ובדרכים אפשריות להעלות אותה. על רקע החשיבות של קידום בריאות פיזית ונפשית ושירותי תרבות, המחקר בוחן האם יש הבדלים בשימושי היערות בין החברה היהודית והערבית ולהעלות המלצות בראייה בין תרבותית. המטרה היישומית של המחקר הינה לספק המלצות לניהול ממשק הקהל למען רווחת המבקרים ביערות ודרכים בהן קק"ל יכולה להגביר את המודעות של הציבור ושל בעלי מקצוע בתחומי הבריאות התרבות והספורט ביחס לפוטנציאל התרומה של היערות.
סימביוזה תעשייתית בצפון הארץ

סימביוזה תעשייתית בצפון הארץ

המונח "סימביוזה תעשייתית" מתאר מצב בו תעשייה מפתחת קשרים הדדיים עם גורמי תעשיה אחרים, באופן שמיטיב עם שני הצדדים, כך שפסולת של ארגון אחד יכולה לשמש כחומר גלם של תעשייה אחרת.
An Analysis of Israel

מחקר: ניתוח תעשיית האנרגיה המתחדשת של ישראל

מחקר זה החל בעבר במסגרת מיזם המשותף עם יחידת ניו-טק במשרד הכלכלה ומאז 2015 נמשך במימון מוסד שמואל נאמן והוא נעשה במסגרת המרכז למצוינות תעשייתית. מטרת הפרויקט: מינוף המובילות העולמית של ישראל בתחום האנרגיה המתחדשת כולל ייצור אנרגיה, שילובה במערך, חסכונות והתייעלות ופיתוח תחליפי דלקים.
פיתוח בר קיימא
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות