גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

חדשות מ-2018

כנס כנרת הרביעי לחינוך אקדמיה ופריפריה בהשתתפות גלעד פורטונה

16 מאי, 2018

מוסד שמואל נאמן השיק ב-17 לאפריל את המרכז לחקר נתונים ע"ש צבי גרילכס, שבראשו יעמוד פרופ' שלמה מיטל.

17 אפריל, 2018

מוסד שמואל נאמן השיק ב-17 לאפריל את המרכז לחקר נתונים ע"ש צבי גרילכס, שבראשו יעמוד פרופ' שלמה מיטל.

מרכז המחקר הוא על שם פרופ' צבי גריליכס ששרד את השואה (דכאו) ועל בסיס מחקריו מדינת ישראל מובילה כיום השקעות בחדשנות ובמדע.

באירוע שהתקיים במוסד שמואל נאמן נכחו בכירים מעולם הכלכלה ומבנק ישראל כמו פרופ' איתן שישנסקי, פרופ' שאול לאך,

פרופ' אפרים צדקה, פרופ' קובי מצר, פרופ' צבי אקשטיין, ד"ר נאדין טרכטנברג, ד"ר אלון איזנברג ועוד, כמו גם חוקרי המוסד.

ד"ר נוהאד עלי, פרופ' סמי סמוחה וד"ר ראובן גל, קיימו ב-19 למרץ את המפגש הראשון של הפורום המייעץ לתחום "ערבים-יהודים-מדינה", במוסד שמואל נאמן.

19 מרץ, 2018

ד"ר נוהאד עלי, פרופ' סמי סמוחה וד"ר ראובן גל, קיימו ב-19 למרץ את המפגש הראשון של הפורום המייעץ לתחום "ערבים-יהודים-מדינה", במוסד שמואל נאמן. המפגש התקיים במסגרת שולחן עגול, כאשר במהלכו הוצגו מטרות הפורום, עקרונותיו ונושאי המחקרים שיוביל. חברי הפורום ייצגו את האקדמיה, הממשל והחברה האזרחית

כנס בינלאומי "החרקים בשירות האדם" נערך בעפולהב-6 למרץ. מוסד שמואל נאמן היה בין יוזמי הכנס בעקבות דוח מחקר שהוגש ע"י המרכז למצוינות תעשייתית במוסד שמואל נאמן

06 מרץ, 2018

כנס בינלאומי "החרקים בשירות האדם" נערך בעפולהב-6 למרץ. מוסד שמואל נאמן היה בין יוזמי הכנס בעקבות דוח מחקר שהוגש ע"י המרכז למצוינות תעשייתית במוסד שמואל נאמן לעירית עפולה ובו הומלץ על הקמת מרכז בינלאומי לחרקים בשירות האדם. הכנס זכה לנוכחות מרשימה בינלאומית ולהדים חיובים רבים, תוך איזכור העבודה שנעשתה במוסד שמואל נאמן.