חדשות מ 2022

פרופ' רון קנט חוקר בכיר במוסד שמואל נאמן עם ספר חדש מעולמות הסטטיסטיקה

01 יוני, 2022

פרופ' רון קנט פרסם לאחרונה ספר באנגלית ובעברית בנושא: סטטיסטיקה מודרנית עם פייתון
https://www.foyles.co.uk/witem/computing-it/modern-statistics-a-computerbased,ron-kenett-shelemyahu-zacks-peter-9783031075650

 

מוסד שמואל נאמן שותף למדד לביטחון אישי וקהילתי בערים מעורבות

01 פברואר, 2022

ד"ר נוהאד עלי, חוקר בכיר במוסד שמואל נאמן, השיק החודש את המדד לביטחון אישי וקהילתי בערים המעורבות בהשתתפות ראש עיריית חיפה ויוזמות אברהם, המדד נועד להעניק תובנות בנוגע לאלימות בחברה הערבית. בימים אלו עלי, מציג אותו בפני קהילות שונות בציבור.

האם עולם הבריאות בישראל יצטרף לקהילת 4.0?

01 פברואר, 2022

בימים אלו מרחיב גיורא שלגי, חוקר בכיר במרכז למצוינות תעשייתית במוסד שמואל נאמן את פעילות קהילת 4.0 גם לתחום הבריאות. תפיסת חינוך זו תקדם את החברות והארגונים לעידן הטכנולוגי הנוכחי ותאפשר התייעלות גם בתחומי הבריאות.

מוסד שמואל נאמן בשת"פ עם הטכניון בהובלת חדשנות בתעשייה היצרנית

01 פברואר, 2022

ד"ר גלעד פורטונה, מקבוצת מצוינות תעשייתית במוסד שמואל נאמן מוביל בשיתוף עם הטכניון פרויקט בתעשייה הייצרנית במטרה להוביל חדשנות בתעשיות של ישראל.

"המנצחים והמפסידים של מגפת הקורונה בישראל ובצרפת": מוסד שמואל נאמן מוביל מחקר חדש

05 ינואר, 2022

הצעתו של ד"ר ערן לק, חוקר בכיר במוסד שמואל נאמן, "המנצחים והמפסידים של מגפת הקורונה בישראל ובצרפת: הערכת השפעות ארוכות הטווח של המשבר על הרווחה והמיטביות של האוכלוסייה", שהוגשה במסגרת התוכניות הדו-לאומיות ישראל-צרפת, זכתה למימון ע"י משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה. המחקר מתבצע בשיתוף פעולה עם המכון למדע המדינה פריז – Sciences Po. צוות המחקר כולל את ד"ר יעל אלבו ואת ד"ר ערן זיידיס ממכללת גליל מערבי. מטרת המחקר היא למדל ולחזות את הגורמים הקשורים למיטביות (well-being) האובייקטיבית והסובייקטיבית של האוכלוסייה הישראלית והצרפתית בשלבים של שלהי המגיפה והתאוששות ממנה תוך שימוש משולב בנתוני פאנל מבוססי הסתברות ובנתוני עקבות דיגיטליים.

ד"ר ראובן גל ישמש חבר בצוות לבחינת מודל השירות בצה"ל

05 ינואר, 2022

ד"ר ראובן גל, חוקר בכיר במוסד שמואל נאמן, ישמש חבר בוועדת המומחים שתלווה את פרויקט עבודת המטה של צה"ל לבחינת מודל שירות החובה בצה"ל. במסגרת זו, הדו"ח מודל הגיוס לצה"ל: חלופות וחידושים, שפורסם במוסד שמואל נאמן ישמש את עבודת המטה של צה"ל.

גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות